Ceramika

Mała mozaika i jej wielkie możliwości

Mozaika szklana pod prysznicem w łazience

Mozaika szklana pod prysznicem w łazienceMozaika szklana pozwala puścić wodze fantazji, ponieważ już sama w sobie stanowi piękny element dekoracyjny. Garść tych kolorowych kosteczek fantastycznie przełamie monotonię każdego wnętrza.

Mozaika szklana w łazience – gdzie ją najlepiej położyć?

Mozaika daje ogromne możliwości aranżacyjne, a to gdzie ją zastosujemy zależy już tylko od naszych indywidualnych upodobań. Można nią wyłożyć całą podłogę lub ściany w łazience, jak również pokusić się jedynie o delikatne zaakcentowanie kilku elementów. Projektanci wnętrz polecają wykorzystać ją jako element dekoracyjny, np. ułożona wokół lustra będzie stawić jego piękną ramę, natomiast ułożona na całej szerokości blatu tuż pod umywalką podkreśli jej niepowtarzalny kształt i fantastyczną aranżację całego pomieszczenia. Ponadto mozaiki szklane z EksperciLazienek.pl pięknie prezentują się również na powierzchniach wypukłych (np. można nią obłożyć okrągłą wannę) lub wklęsłych (np. wnętrze kabiny prysznicowej). Takie zastosowanie nadaje pomieszczeniu trójwymiarowości i oryginalnej prezencji.

Mozaika szklana jako mistrzyni iluzji

Za jej pomocą można w bardzo prosty i szybki sposób wydzielić konkretne strefy w łazience, ale również można nią wyłożyć powierzchnię półek, jakie znajdują się pod prysznicem. Bogactwo wzorów i kolorów pozwala dobrać odpowiedni odcień do każdego wnętrza – zarówno tego bardziej tradycyjnego, jak i nowoczesnego lub utrzymanego w stylu minimalistycznym.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *